SUPER DART - PERFORMANCE
 Race Date & Performance Details
 22-11-2020

 (10) THE YOUNGSTERS PLATE (Division - I)
 Dist.: 1200 Cat.: 2 Dr. No.: 8 H. Wt.: 459 Pl.: 4th

 J: Darshan R N Wt.(Cwt.): 55.5 Rtg: 71

 Veridicts: 3/4,3 1/4,Hd,3/4,Shd,3 Time: 1:14.638
 10-02-2020

 (163) THE LINGAPUR CUP (Division - II)
 Dist.: 1200 Cat.: 2 Dr. No.: 5 H. Wt.: 459 Pl.: U.P.

 J: Gopal Singh Wt.(Cwt.): 58.0 (54.5) Rtg: 74

 Veridicts: Hd,1/2,1/2,1,Hd,Shd Time: 1-12.888
 29-12-2019

 (99) THE MAYOR'S CUP (Division - II)
 Dist.: 1200 Cat.: 2 Dr. No.: 7 H. Wt.: 458 Pl.: 3rd

 J: Gopal Singh Wt.(Cwt.): 58.5 (55) Rtg: 73

 Veridicts: Nk,Hd,Hd,1/2,1/2,1/2 Time: 1:11.675
 02-12-2019

 (54) THE CH. V. LAKSHMI PRASAD RAO 'SIRDESAI' SIRCILLA MEMORIAL CUP
 Dist.: 1600 Cat.: 2 Dr. No.: 2 H. Wt.: 457 Pl.: 4th

 J: A.Ashhad Asbar Wt.(Cwt.): 57.0 Rtg: 73

 Veridicts: 5 1/4,Hd,2,Hd,Nk,5 3/4 Time: 1-39.589
 28-10-2019

 (205) THE TELANGANA RACE HORSE OWNERS ASSOCIATION CUP
 Dist.: 1400 Cat.: 2 Dr. No.: 9 H. Wt.: 452 Pl.: 4th

 J: Santosh Raj N R Wt.(Cwt.): 54.5 (49.5) Rtg: 73

 Veridicts: 2 1/4,1 1/4,Hd,1/2,Nk,3/4 Time: 1-25.852
 04-08-2019

 (39) THE WANAPARTHY CUP (Division - I)
 Dist.: 1400 Cat.: 2 Dr. No.: 9 H. Wt.: 472 Pl.: 1st

 J: Suraj Narredu Wt.(Cwt.): 61.5 Rtg: 64

 Veridicts: 4 3/4,1,1,4 1/2,1 1/4,1 1/2 Time: 1-26.156
 18-07-2019

 (7) THE S.S.CARDMASTER MEMORIAL CUP (Division - I)
 Dist.: 1200 Cat.: 2 Dr. No.: 7 H. Wt.: 458 Pl.: 4

 J: Deep Shanker Wt.(Cwt.): 62.0 Rtg: 64

 Veridicts: 1/4,1 1/4,3/4,1/4,1/2,1 1/4 Time: 1-13.530
 02-03-2019

 (225) THE COUNTRY STUD FARMS MILLION
 Dist.: 1400 Cat.: 0 Dr. No.: 10 H. Wt.: 462 Pl.: 3rd

 J: P.S.Chouhan Wt.(Cwt.): 55.5 Rtg: 69

 Veridicts: 2 3/4,1/4,Nk,1 1/4,1 Time: 1-25.523
 16-01-2019

 (138) THE LINGAPUR CUP
 Dist.: 1400 Cat.: 2 Dr. No.: 7 H. Wt.: 458 Pl.: 2nd

 J: Suraj Narredu Wt.(Cwt.): 58 Rtg: 66

 Veridicts: 1/2,5 1/2,3 1/2,1/2,7 1/2 Time: 1-25.845
 17-12-2018

 (74) THE GOLCONDA 2000 GUINEAS (GRADE II)
 Dist.: 1600 Cat.: 0 Dr. No.: 8 H. Wt.: 456 Pl.: 6th

 J: T.S.Jodha Wt.(Cwt.): 57 Rtg: 66

 Veridicts: 1 1/4,1 1/2,Shd,2,1/2 Time: 1-38.719
 11-11-2018

 (5) THE CHIEF JUSTICE TROPHY (Division - I)
 Dist.: 1200 Cat.: 2 Dr. No.: 2 H. Wt.: 456 Pl.: 2nd

 J: S S Tanwar Wt.(Cwt.): 52.5 Rtg: 63

 Veridicts: HD,1 1/4,2 1/4,HD,1/2 Time: 1-11.972
 21-09-2018

 (129) THE KARIMNAGAR PLATE
 Dist.: 1200 Cat.: 2 Dr. No.: 3 H. Wt.: 453 Pl.: 2nd

 J: Suraj Narredu Wt.(Cwt.): 60 Rtg: 60

 Veridicts: 1/4,1 1/4,2 1/2,HD,2 Time: 1-13.995
 06-08-2018

 (37) THE K MAHIPATHI RAO MEMORIAL GOLCONDA JUVENILE MILLION (GRADE III)
 Dist.: 1400 Cat.: 0 Dr. No.: 5 H. Wt.: 447 Pl.: 3rd

 J: Kuldeep Singh Wt.(Cwt.): 56 Rtg: 51

 Veridicts: 5,1,3 3/4,6 1/2 Time: 1-26.463
 25-07-2018

 (24) THE ARISTOCRACY PLATE (Division - II)
 Dist.: 1100 Cat.: 3 Dr. No.: 11 H. Wt.: 444 Pl.: 1st

 J: Kuldeep Singh Wt.(Cwt.): 58 Rtg: 42

 Veridicts: 3 3/4,3/4,1 3/4,HD,3/4 Time: 1-07.451
 22-01-2018

 (143) THE NORTHERN DANCER PLATE (Division - I)
 Dist.: 1200 Cat.: 2 Dr. No.: 2 H. Wt.: 460 Pl.: 1st

 J: Deep Shanker Wt.(Cwt.): 55 Rtg: 0

 Veridicts: 5 3/4,1 3/4,1 1/2,3/4,SHD Time: 1-12.600
© 2013 Hyderabad Race Club.